Góllövő
listák

Buderus Kupa 2012/13

Bajnokveréssel ötödik a Postás

Kaposvári kispályás labdarúgó bajnokság III.osztály Az utolsó fordulót rendezték a Buderus Kupa városi kispályás labdarúgó bajnokságban. A játéknap első mérkőzése elmaradt, mert a Csemege csapatának tagjai iskolai kötelezettségek miatt nem tudtak résztvenni a mérkőzésen, így a Pek Snack Balatonátúszás játék nélkül jutott a pontokhoz. A folytatásban a Kolibri Presszó győzelmével megszerezte a bajnokság harmadik helyét. A Mázli Faktor ha nehezen is, de nyert a QLR ellen, így győzelemmel ünnepelte a második helyet. A Mark Tattoo folytatta bravúros tavaszi sorozatát, így összességében az őszi 7 pont mellé tavasszal 24-et sikerült hozzátenni. Az Amatőröknek tavasszal sem sikerült legyőzni a sereghajtót, ezúttal rosszabbul jártak mint az őszi mérkőzésen… Az utolsó mérkőzésen a már bajnok KMOK EDDSZ ellen, jó mérkőzésen győzött a Postás és ezzel megszerezte a bajnokság ötödik helyét. A játéknap keretében tartották a városi kispályás bajnokságok eredményhirdetését is. A díjkiosztón résztvett Dér Tamás a Városi Sportcsarnok igazgatója, valamint Szerb György a városi sportiroda vezetője is.  A díjazottak a csoportok névadó szponzorainak jóvoltából értékes díjakat vehettek át, melyeket a Buderus Márkakereskedés további különdíjakkal egészített ki.

Mázli Faktor is révbe ért

Kaposvári kispályás labdarúgó bajnokság Az utolsó előtti fordulót rendezték a Buderus Kupa városi kispályás labdarúgó bajnokságban. Az már az elmúlt héten eldőlt, hogy a bajnokságot a KMOK EDDSZ csapata nyerte meg, így már csak a dobogó két alsó foka várt „gazdájára”, éppen ezért a játéknapon fókuszban az éremesélyes csapatok csatája volt. Az ezüstéremre pályázó Mázli Faktor, a Csemege TMG-vel mérkőzött, akiknek ez volt az utolsó szalmaszáluk, hogy esetleges győzelem esetén az utolsó fordulóban, még éremre esélyesként léphessenek pályára. A mérkőzésen aztán a Mázli Faktor szinte végig uralta a játékot és magabiztosan győzött, így a három pont mellett már az ezüstérmet is a zsebében tudhatja. A bronzra hajtó Kolibri, ha nehezen is, de győzött a szívósan küzdő, de a döntő pillanatokban hibázó Postás ellen. A Kolibri Presszónak, így az utolsó fordulóban egy pont is elég a Dr. Car Kft. ellen, hogy megszerezhessék a bajnokság harmadik helyét. Parádés heteket tudhat maga mögött a Pek Snack Balatonátúszás, hiszen sorra termelik a gólokat, ráadásul harmadik mérkőzése érintetlen a hálójuk, ezúttal a Katolikus Gimnázium ellen győztek 4-0 arányban.