Góllövő
listák

ZOOM Sport Kupa 2013-14 - II. osztály

Megvan az újabb bajnok – befutott a 80-as évek eszpresszó is

Kaposvári kispályás labdarúgó bajnokság II. osztály Az utolsó előtti fordulót rendezték, a ZOOM Sport Kupa városi kispályás labdarúgó bajnokságban. A játéknap első mérkőzése a bronzéremről döntött, melyet ezúttal a Kapos Atlas kaparintott meg, a Kaposgép legyőzésével. A folytatásban a tavasszal remeklő RULEZ ismét győzött, ezúttal a Rákóczis szülőket verték 3-1 arányban. Folytatta mélyrepülését a WIN Team, a Kacsógép könnyedén győzött, így tartják ötödik helyezésüket a táblázaton. A forduló rangadóján felváltva estek a gólok, egyik gárda sem tudott komolyabb előnyre szert tenni. A vége döntetlen lett, amely azt is jelentette, hogy a Zöld Hetes Presszó az idei bajnokságban a második helyet szerezte meg, míg az Orci versenyben van még a negyedik pozícióért. A 80-as évek eszpresszó simán verte a sereghajtót, így a hátralévő két mérkőzésétől függetlenül megnyerte az idei pontvadászatot. A nap utolsó mérkőzésén a KMOK gól gazdag találkozón győzött a REÁL ellen.

Izgalmas véghajrá következik

Kaposvári kispályás labdarúgó bajnokság II. osztály A 20. fordulót rendezték ma este a ZOOM Sport Kupa kispályás szabadtéri labdarúgó bajnokságban. Az éllovasok közül a 80-as évek eszpresszó könnyedén verte a Rákóczis szülőket, míg a Zöld Hetes Presszó alaposan megizzadt a dobogó harmadik fokára hajtó Kapos Atlas ellen. A hátralévő két fordulót a 80-as évek kezdi 2 pontos előnnyel, ráadásul egy mérkőzéssel kevesebbet is játszottak, az utolsó körben viszont a két rivális egymással mérkőzik. A bronzcsatában érdekelt lehet még a Kaposgép csapata, ők ezúttal nagy meccsen nyertek a KMOK ellen. Sorozatban ötödször kapott ki a WIN-Team gárdája, most a RULEZ csapatától kaptak egy jókora fricskát. A REÁL is lassan magára talál, az elhalasztott mérkőzésen hét, a mostani játéknapon hat gólig jutottak, no és persze hat ponthoz. A nap zárásaként az Orci kiegyenlített meccsen 6-4-re verte a Magistert.