Góllövő
listák

Csonka forduló

Major Autó

Csonka fordulóval folytatódott a bajnokság, ugyanis a Wolf System - Színház mérkőzés elmaradt a „wolfosok” megbetegedése miatt. A Ten-Groupe gárdája megszerezte az első győzelmét, simán verte a Magic Ice alakulatát.

Gólzáporosra sikeredett a Hawaii mérkőzése a Kapos Atlas-szal, 12 gól született. Nagy küzdelemben, nagy iramú játékkal rukkolt elő a Postás és a Csányi Pékség csapata, végül megosztoztak a pontokon. Ismét győzött a Kaposflex, ezúttal a Logisztika csapatát verte, akik 2 percre kettős emberhátrányba kerültek, így két góllal kikaptak. Fordulatos volt a Kadarkút – Kabala 6 találkozó. Az utóbbi csapat kétgólos hátrányból állt fel, így a maga javára fordította a mérkőzést.

Major Autó

A harmadik forduló eredményei: Magic Ice-Ten Groupe 2-5 G.: Tapaszty Borovszky, ill. Kranauer 3, Kordé, Bartha, Hawaii-Kapos Atlas 8-4 G.: Rózsavölgyi 2, Nagy N. Gimesi 3, Meksz 2, ill. Takács 2, Budavári, Verner, Postás SE-Csányi Pékség 2-2 G.: Mike, Bartal, ill. Fentős 2, Kaposflex-Logisztikai Ezred 5-3 G.: Földházi 2, Lukics, Soós, öngól, ill. Kovács, Büki, Marics, Kadarkút-Kabala 6 2-3 G.: Ferenczi, Molnár, ill. Török, Jakab, Császár,

A következő, elmaradt 2. forduló (12.22.) párosítása: 17.00 Ten-Gruope-Logisztikai Ezred,