mérkőzések
Góllövő
listák

„Lehúzta a rolót” a Fagyszauna Kaposvár kapusa

Kaposvári kispályás labdarúgó bajnokság I.osztály A hatodik fordulót rendezték a Kaposgép Kupa városi kispályás labdarúgó bajnokságban. A csonka fordulóban (egy mérkőzést elhalasztottak, egy pedig elmaradt), jó mérkőzéseket láthattak a kilátogató sportbarátok. A játéknap első meccsén az alsóházi csapatok csatájából, az M-Car Autókereskedés jött ki győztesen, így két hét alatt megduplázták szerzett pontjaik számát. A Két Testvér Pizzéria-Kapos Horgászcentrum derbi ékes bizonyítéka volt, hogy miért érdemes kilátogatni a városi kispályás bajnokság mérkőzéseire. A találkozó végig sportszerű mederben folyt, mégis hatalmas iram, színvonalas jó játék és sok gól jellemezte a találkozót. A mérkőzésen végig a Két Testvér Pizzéria vezetett, de ellenfele egy percig sem adta fel és a mérkőzés vége előtt egy perccel, a döntetlent érő találatot is megszerezték. A nap utolsó meccse is jó propagandája volt a bajnokságnak, de ezen a napon a parádésan védő Strublics Józsefen nem tudtak kifogni a MILF támadói, így a pontosztozkodás igazságosnak mondható. A tabellára nézve kijelenthető, hogy az utóbbi évek legszínvonalasabb és legizgalmasabb bajnoksága az idei, hisz nincs favorit közel 6-7 jó csapat alkotja a tabella élcsoportját.