Góllövő
listák

Négy csapat továbbra is veretlen

Kaposvári öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság

A negyedik forduló sláger eredménye a 9-2 volt, három találkozó is ilyen arányban ért végét. Potyogtak a gólok rendesen, összesen 64-szer zördült a háló a két napon. A Pomeg csapata áll az élen továbbra is hibátlanul, most a Kramárékat verték fölényesen. Ugyanígy nyert a Joker is a CD-Box ellenében, a félidő már 8-0 volt. A Justina is pontosan ugyanannyit lőtt és kapott, mint az előbbi csapatok, ők a Kacsógép felett diadalmaskodtak. A Bombardier gólpárbajt vívott a Postás legényeivel, amit 11-6-ra ők nyertek. Ismét nyert a Prémium, most az Izomláz alakulatát múlták felül három találattal. A Logisztika két góllal bizonyult jobbnak a Kapos Atlasnál, egy sokáig nyílt találkozón. Egy elmaradt mérkőzést is pótoltak a csapatok, ezen a Justina a Logisztikát verte három találattal.