mérkőzések
Góllövő
listák

Még két pont nélküli csapat az öregfiúknál

Kaposvári öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság A Kacsó-gép és a Prémium-Ablak csapata is nyert a bajnokság harmadik fordulójában, így már nekik is van 3-3 pontjuk. A Postás és a Logisztika volt a szenvedő fél, az előbbi hat, az utóbbi két góllal kapott ki. Sima győzelmet aratott az éllovas Justina cukrászda a több sérülttel felálló PIPELIFE ellen. A POMEG ABC-Hawaii alakulat is viszonylag könnyedén kerekedett az Izomláz fölé, ők négy góllal nyertek. Az M-Car szoros és küzdelmes mérkőzésen győzedelmeskedett a Kapos Atlas legénysége felett, és már a negyedik helyre tornázták fel magukat.