mérkőzések
Góllövő
listák

Másodszor is az Eötvös

Véget ért a Sportpálya 2004 Egyesület által rendezett IV. Kapospont Kupa városi kispályás labdarúgó torna. A középiskoláknak kiírt versenysorozat középdöntőjének és helyosztóinak befejezése után Eötvös, Kinizsi, Széchenyi, Munkácsy sorrend alakult ki. A csoportmérkőzések során a D jelű trió volt a kiegyensúlyozottabb, itt rendkívül szoros eredmények döntöttek arról, ki jut a döntőbe, és ki játszhat a bronzéremért. Végül a Kinizsi nyerte a csoportot és a Széchenyi végzett a második helyen, az Építőipari előtt. A másik ágon az Eötvös fölényesen nyerte a csoportot, a címvédő nagy gólaránnyal hozta mindegyik mérkőzését. Mögötte a Munkácsy lett a második, a Katolikus végzett a harmadik helyen. A bronzcsatában a Széchenyi bedarálta az elfáradó Munkácsyt, a döntőben pedig az Eötvös felőrölte a Kinizsit. A torna legjobb kapusa a Kinizsi tanulója, Virtin József lett, a gólkirály pedig szoros csatában a győztes Eötvös labdarúgója, Kuti Richárd. A színvonalas tornán a Gyakorló iskola remek feltételeket biztosított a rendezéshez, a Sportpálya 2004 Egyesület pedig további utánpótlásra számíthat a városi bajnokságban az itt szereplő fiatalokra építve.

Eredmények:

D csoport: Kinizsi-Széchenyi 3-2 G.: Orsós R. 2, Kalányos, ill. Kollár, Horváth S. Kinizsi-Építőipari 3-2 G.: Orsós R. 3, ill. Szira 2 Széchenyi-Építőipari 3-2 G.: Nagy D., Kollár, Horváth S., ill. Szira 2.

E csoport: Eötvös-Munkácsy 8-2 G.: Kuti R. 3, Kuti M. 2, Fazekas 2, Kuti K., ill. Fésűs 2. Katolikus-Eötvös 2-6 G.: Farkas, Kántor, ill. Kuti R. 4, Kuti K., Kuti M. Katolikus-Munkácsy 0-2 G.: Huck, Répási.

3. helyért: Széchenyi-Munkácsy 8-2
G.: Nagy D. 3, Horváth S. 3, Kollár 2, Böjtös, ill. Huck 2.

Döntő: Eötvös-Kinizsi 8-0
G.: Kuti R. 3, Kuti K. 2, Kuti M., Fazekas, Palkó.