mérkőzések
Góllövő
listák

A Széchenyi, a Katolikus, a Munkácsy és a Kinizsi jutott tovább

Megkezdődött a Sportpálya 2004 Egyesület által rendezett IV. Kapospont Kupa városi kispályás labdarúgó torna selejtezője. A középiskoláknak kiírt versenysorozat A csoportjában a Kinizsi végzett az élen, miután minden meccsét megnyerte. Az élelmiszeriparisok különösen a Református ellen sziporkáztak, ahol tucatnyi gólt lőttek. Másodikként a Katolikus gimnázium jutott tovább, miután legyőzte a házigazda Gyakorló iskolát, amely így a tavalyi remek szereplés után nem jutott döntőbe. A másik ágon a Széchenyi nyerte a csoportot, amely tavaly elvérzett a csoportküzdelmek során, most viszont kimondottan jó csapattal érkeztek. Mögötte a Munkácsy futott be másodiknak, amely nagy csatában győzött a dombóvári Herceg Esterházy középiskola ellen, így ők is a hatos döntő résztvevői. A Zichy és a Református is becsülettel helytállt a tornán, amelyen összességében rendkívül sportszerű, de hajtós mérkőzések zajlottak. A továbbjutók az április 25-i középdöntőben mérkőzhetnek a helyosztóként.