mérkőzések
Góllövő
listák

Következhet az ősz mérkőzése

A hatodik fordulóval folytatódott a Focivilág Kupa Kaposvár városi kispályás labdarúgó bajnokság. A lejátszott hat mérkőzésen nem borult az előzetes papírforma, minden mérkőzésen az esélyesebb gárda diadalmaskodott. A következő fordulóban következhet az ősz mérkőzése ahol a két eddigi hibátlan mérleggel álló gárda küzd majd egymással.

A Focivilág Kupa 6. fordulójának eredményei:

Völgye All Star-Pobjednok 0-3
G.: Rákosa, Balog Bálint, Szabó
Hajtós, sok ütközéssel tarkított mérkőzésen a kapura veszélyesebb és rutinosabb csapat nyert a sokat futó ellenfele ellen.

Cefre FC-Belo Bt. 0-5
G.: Grabarics 2, Házi 2, Belovics
Nem volt ekkora különbség a két csapat között, az első félidő kiegyenlített volt a 2-0 ellenére.

SZLAMB-Gépész 5-1
G.: Ferenczi 2, Ferencz, Sólyom, Ágoston ill. Kádár
Az első félidő végén tudta csak megfordítani a SZLAMB a mérkőzést, nagyon harciasan és nagy szívvel küzdő ellenfele ellen. A 2. félidőben gyorsan növelte előnyét a SZLAMB és magabiztos győzelmet  aratott

Kórház-Két-Testvér Pizzéria 1-2
G.: Verebélyi ill, Tánczos, Takács
Többet volt a labda a Két Testvérnél, de a sok helyzetből csak egyet tudtak kihasználni, melyet a Kórház egalizált. Sok helyzet volt mindkét kapura, melyből a vége felé a Pizzéria maga javára fordította a meccset.

Liberi-Rotonda 3-1
G.: Németh J, Cser D, Simon M  ill. Szöke B
A mérkőzés első felében egy távoli lövésből szerzett vezetést a Liberi csapata, majd kiegyenlítetté vált a játék, mindkét csapat próbálkozott gólszerzéssel. Mikor a Rotondának esélye lett volna az egyenlítésre ellenfele szerzett újabb gólt, így megérdemelt Liberi győzelem született.

Anonim-Somogy Sportja  1-7
G.: Lőrincz E. ill. Ács, Sulyán D, Tóth Gy, Sörös 2, Böröczi B, Wágner G.
Nagyon sportszerű mérkőzésen az első félidő derekáig nagyszerűen tartotta magát az Anonim. A második játékrészben a Somogy Sportja akarata érvényesült a csere nélkül játszó, így a mérkőzés végére elfáradó ellenfele ellen.