mérkőzések
Góllövő
listák

Újabb fontos meccset nyert a CD BOX

A harmadik tavaszi fordulót rendezték a Prémium Ablak Kupa városi kispályás öregfiúk labdarúgó bajnokságban.

Prémium Ablak Kupa öregfiúk labdarúgó bajnokság. A csütörtöki játéknapon rendezett egyetlen mérkőzésen ezúttal főszerepet kapott a napsütés a találkozón. Az első félidőben a nappal szemben védekező GI Fann Focitársulásnak nem sok babér termett, így ellenfelük könnyedén vezetett 4-0 arányban. A fordulás után a kocka is fordult és ezúttal a Cutler FC kapusa volt nehéz helyzetben, így ellenfelük rögtön fel is jött 4-3-ra. Jó tíz percig a levegőben is lógott az egyenlítés, de ez nem történt meg, pedig erre nem egy lehetősége volt a GI-Fann gárdájának. A kihagyott helyzetek végül megbosszulták magukat és a végjátékban már könnyedén lőtte a góljait a Cutler FC, így magabiztosan nyerték a sportszerű mérkőzést. Pénteken a folytatta menetelését a Prémium Szuromi Ablakok gárdája és magabiztosan verték az Izomláz együttesét, így továbbra is nyílt a csata a negyedik helyért folytatott küzdelemben. A forduló utolsó meccse a várakozásnak megfelelően nagy csatát, helyenként kemény küzdelmet hozott. A mérkőzés elején a Kacsógép húzott el három góllal, majd innen fordított a CD BOX. A végjátékban aztán már őrizték előnyüket, tördelték a játékot, mely sok szabálytalansággal is párosult. Az utolsó percekben, így több kisbüntetőt is rúghatott a Kacsógép, de fordítaniuk már nem sikerült.

A Prémium Ablak Kupa 14. fordulójának eredményei:

GI-Fann Focitársulás-Cutler FC 4-6
G.: Széphelyi 2, Tábori 2 ill. Takács 2, Kelemen, Pammer, Szilvai, Bognár.

Prémium Szuromi Ablakok-Izomláz 5-1
G.: Ságvári 2, Korcsmár 2, Kovács G. ill. Bartha.

CD BOX-Kacsógép 6-4
G.: Tóth 2, Tóth Z, Kövy, Kocsis, Kálmán ill. Kéki 3, Szalai.

Az Öregszem-Joker Sport Pub és a Logisztika-POMEG ABC mérkőzést későbbi időpontra halasztották.