mérkőzések
Góllövő
listák

Nem dőlt el semmi jöhet az utolsó forduló

Az utolsó előtti fordulót rendezték a Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokságban. A játéknap nyitómérkőzése rögtön egy rangadót hozott, hiszen mindkét csapatnak égetően szüksége lett volna a győzelemre, a dobogós remények életben tartásához. A mérkőzés első periódusában jobbára a kaposfüredi fiatalok vezettek, de az Orci gárdája egy gólnál nagyobb előnyt nem engedélyezett ellenfelének. A második félidő derekán aztán megtört a fiatalok lendülete, miután 4-4 után két gyors góllal fordított az Orci, akik innentől kezdve már nem engedték ki kezükből, a nehezen megszerzett vezetést.

Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokság. A folytatásban az éllovas Alibi nagyon nehezen találta meg a fogást az Adrenalinon, akik az első félidő derekán a vezetést is megszerezték. Talán ez rázta fel az Alibit, akik két gyors góllal fordítottak a félidő végéig, sőt a második játékrész elején lőttek még kettőt és így már három gólos volt az előnyük. Az Adrenalin viszont nem adta fel és gyorsan berámoltak ők is kettőt, így a mérkőzés végéig teljesen nyílt volt a mérkőzés, de az eredmény már nem változott, így maradt a minimális arányú Alibi siker. A Postás csapatának elég volt öt perc eredményes játék ahhoz, hogy négy gólt lőjenek a Partner Kisáruház csapatának, akik csak a mérkőzés utolsó perceiben tudtak kozmetikázni az eredményen. A PIPELIFE gárdája esélyeshez méltó játékkal verte a Rákóczis szülőket és ezzel biztosították, hogy az utolsó fordulóban is még esélyük legyen az aranyérem megszerzésére. Az utolsó fordulókra nagyon leeresztett Zselic Team gárdája, csupán néhány percig tudott ellenállni a kaposfői rohamoknak, akik a negyedik percben kezdték meg a gólgyártást. A könnyed mérkőzésen a csapattársak még arra is tudtak figyelni, hogy maximálisan kiszolgálják Ölbei Richárdot, akik egymaga tíz gólt vállalt, amivel újra átvette a vezetést a góllövőlistán. A nap utolsó meccse harcos derbit hozott, melyből a jobban összpontosító WIN Team jött ki győztesen.

A Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokság 12. fordulójának eredményei:

Orci-Kaposfüred 6-4
G.: Somogyi 4, Csiszár, Kesztyűs ill. Bunovácz, Horváth G, Krakter, Galambos.

Alibi-Adrenalin FC 4-3
G.: Weiang 2, Farkas, Sipos ill. Sütő 3.

Partner Kisáruház-Postás SE 2-4
G.: Simon M. 2 ill. Dancs, Wágner, Gulyás D. 2.

Rákóczis szülők-PIPELIFE FC 1-5
G.: Nikolausz ill. Bene 2, Ágoston 2, Domokos.