mérkőzések
Góllövő
listák

Örült meccsek fordulója

A tizedik fordulóval folytatódott a Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokság. A játéknap rögtön egy nagy rangadóval kezdődött. A megyei III.osztályban szereplő Kaposfüred csapatára épülő két gárda csapatot össze egymással. Ennek megfelelően nagy iramot, férfias küzdelmet és ez mellett sportszerű küzdelmet hozott a találkozó. A mérkőzésen végig a Rákóczis szülők csapata vezetett, a fiatalok igyekeztek felzárkózni, de a pontszerzés nem jött össze számukra.

A Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokság. A folyatásban a WIN Team küzdelmes mérkőzésen verte a Postás együttesét. Az első félidőben jól állta az Alibi csapatának rohamait a Zselic Team. A fordulás után viszont szép gólokat lőve magabiztosan nyerte a találkozót az éllovas. Kemény, férfias küzdelmet hozott az Investment-Kaposfő mérkőzés. A találkozó első részében elhúzott ellenfelétől a Kaposfő, de az ellenfelük ekkor még visszajött a meccsbe. 3-2 után viszont újra a Kaposfő kapott előbb lábra és újabb gólokat lőve bebiztosították győzelmüket. Fordulatokban bővelkedő mérkőzést vívott egymással az Orci és az Adrenalin gárdája. Az Adrenalin csapata az elmúlt hetekben is már bizonyította, hogy komolyan kell velük számolni. A találkozó elején felválltva vezettek a csapatok, majd az Orci pillanatok alatt berámolt három gólt, így 5-2-re is vezetett már. A második félidőben az Adrenalin percei következtek és feljöttek 5-4-re. A második játékrész derekán ezt az egy gólos előnyt szépen őrizte az Orci, bár lett volna lehetőségük végleg lezárni a mérkőzést. A vége előtt négy másodperccel aztán Orbán Ernő második gólját is megszerezte, így döntetlenre alakult a mérkőzés végeredménye. A pontvesztés a végelszámoláskor sokba kerülhet majd az Orci csapatának. A nap utolsó meccsén a PIPELIFE FC könnyedén verte a lelkes QLR PC Bontó együttesét.

A Fürge Nyuszi Focivilág amatőr teremlabdarúgó bajnokság 10. fordulónak eredményei:

Rákóczis szülők-Kaposfüred 3-2
G.: Pápai, Szép, öngól ill. Krakter, Horváth G.

Postás SE-WIN Team 3-6
G.: Kocsis Z. 2, Gulyás ill. Harnos 2, Szalai 2, Kocsis P, Becsei.

Zselic Team-Alibi FC 1-4
G.: öngól ill. Tábori 2, Lapat, Sipos.

Investment-Kaposfő 2-6
G.: Varga D. 2, Horváth M. ill. Ölbei R. 2, Ölbei M. 2, Romolhatatlan, Ivusza.