Góllövő
listák

Izgalommentes forduló

Share

Amatőr teremlabdarúgó bajnokság Szenna A hatodik fordulót rendezték az amatőr teremlabdarúgó bajnokságban, a szennai sportcsarnokban. A játéknap mérkőzései egy kivételével különösebb izgalmakat nem hoztak, az előzetesen esélyesebb csapatok biztosan gyűjtötték be a bajnoki pontokat. A nyitómérkőzésen a PIPELIFE simán verte a Megmentőket. A folytatásban következett a nap egyetlen igazi meccse, ami viszont küzdelmes jó játékot hozott, melyen az Ivestment szerzett kétszer is vezetést, de a karácsonyi szünetben alaposan átalakult Drink Team mindkétszer egyenlíteni tudott. A végjátékban viszont két védekezi hiba és eladott labda után kapott gólok végleg megpecsételték sorsukat, így az Investment fontos pontok birtokába jutott és őrzik helyüket az élcsoportban. A következő meccseken a Football Fan ellen 3-3-ig igyekezett lépést tartani a Rákóczis szülők, aztán a végjátékban leblokkoltak és sima vereséget szenvedtek. A Mark Tatto az új évet igyekezett eredményesen kezdeni, így közel tíz mezőnyjátékossal érkeztek a mérkőzésre, állták is a „sarat” derekasan a Partner Kisáruház ellen, egészen az utolsó öt percig, amikor is a szoros eredményből végül sima vereség lett. Már a második percben megszerezte a vezetést a Postás a WIN Team ellen, akkor még nem lehetett tudni, hogy ezzel el is lőtték puskaporukat, hisz 5-1 lett a vége, de nem nekik. A nap utolsó meccse különösebb kommentárt nem igényel, maximum Dobos Roland érdemel említést, aki nyolc gólig jutott az Alibi 16-1-es győzelme alkalmából, amit az Adrenalin FC ellen ért el.